Kawa na ławę – linki przydatne w lobbowaniu

Wysłane przez: Maith   
20 sie
2011
(c) Irochka | Dreamsteam.com

(c) Irochka | Dreamsteam.com

Jeśli zastanawiałyście się, jak najprościej wytłumaczyć drugiej kobiecie różne stanikowe zawiłości, to mam nadzieję, że ten zestaw linków okaże się przydatny. Zatem… kawa na ławę.

1) To nie z Twoim biustem coś jest nie tak, a ze stanikiem

-Twój biust nie jest za duży

W źle dobranym staniku duży biust wygląda na jeszcze większy, a w dobrze dobranym duży biust wygląda na mniejszy i zgrabniejszy. Jak widać większa (z nazwy) miseczka wcale nie powiększyła tamtej dziewczynie biustu, a wręcz przeciwnie.

-Twój biust nie jest za ciężki

Po zmianie rozmiaru stanika na precyzyjnie do Ciebie dobrany, biust nie wisi już  na ramiączkach (te przytrzymują ok. 10% ciężaru) a  jest podtrzymywany stabilnym obwodem.

-Twój biust nie jest za mały

Push-upy w złym rozmiarze rozprasowują Twoje prawdziwe piersi po klatce, zastępując je swoim sztucznym kształtem. Po zmianie rozmiaru stanika na naprawdę do Ciebie dobrany, biust może wkrótce zacząć sam z siebie wyglądać na większy niż wcześniej w źle dobranych stanikach. Tak działa migracja (1) (2) (3) i (4)

Na marginesie sprawdź, jak w 3 minuty powiększyć biust z A do C.

A w zasadzie najlepiej od razu obal małobiuściaste mity.

-Twój biust nie jest za stary

Szczególnie zwróć uwagę na panią w czerwonej bluzce. Zdjęcia pochodzą z warsztatów organizowanych na Uniwersytecie trzeciego wieku. Jak widać również starsze panie można dobranym stanikiem odmłodzić.

Poznaj paradoks za luźnego obwodu. Kobiety często myślą, że bułki naplecne, to efekt otyłości. Nieprawda. Widziałam bardzo szczuplutkie dziewczyny,  u których przybierały kształt prawie… skrzydełek. Myślimy też, że jeśli obwód z tyłu wcina się w plecy, to jest za ścisły. A bywa, że jest właśnie za luźny (tylko z węższego paska materiału). Wtedy niepodtrzymany biust wprowadza stanik w lekki przechył i w efekcie z tyłu wąski acz za luźny pasek obwodu podjeżdża do góry, zgarniając ze sobą co się da (jak na zdjęciach w białym staniku). Wtedy może pomóc zmiana na obwód ściślejszy, acz z szerszym paskiem (jak na zdjęciach w ciemnym staniku).

2) Powyżej miseczki F też istnieją piękne, kolorowe biustonosze

Także wycięte do dekoltów. Robią je często sprawdzone firmy, dbające o naprawdę dobrą konstrukcję.

Również poniżej obwodu 70  jest spory wybór staników.

Sprawdź wyniki konkursu na  Kusidełko roku w 2 kategoriach: 60-65 A-D oraz JJ+

A tutaj też Kusidełko roku w kategoriach DD-G oraz GG-J

3) Staniki wygodne też mogą być ładne

Tak, również te na duże piersi. Zerknij na:

-wyniki konkursu na Wygodniczka wszechczasów w kategoriach H-J oraz JJ+, a także z tego samego konkursu 60-65A-C oraz D-GG

-wątek na Lobby o naprawdę wygodnych stanikach

4) To nieprawda, że za większe miseczki trzeba koniecznie płacić powyżej 200 zł

Oczywiście i takie staniki istnieją, ale większość jest tańsza.

-aktualny wątek oszczędnościowy

-archiwalny wątek oszczędnościowy

5) Miseczka D (czy DD) wcale nie oznacza dużego biustu

6) A  miseczka G (czy GG) naprawdę nie jest wielka jak stąd do szafy

To przeciętny, większy biust. A na podlinkowanych zdjęciach dziewczyny noszą staniki w G i GG brytyjskim (co stanowi odpowiednik J-K w zwykłej polsko-niemieckiej rozmiarówce).

Jednocześnie miseczka nie oznacza rozmiaru. To nie tak, że jest jedno D i do niego doszywane są różne obwody. 60D będzie znacznie mniejsze od 90D. Choć zachowana będzie podobna wypukłość. Zatem prawidłowo dobrane 90D nadal nie będzie dużym biustem.
Ta kwestia została bardzo prosto podana tutaj i tutaj.

7) Jak poprawić kształt piersi , jeśli obwisną?

Wcale nie trzeba dać się (s)kroić chirurgom plastycznym, żeby poprawić ich kształt. Sprawdź najpierw, jak bardzo mogą pomóc:

-zmiana rozmiaru stanika na naprawdę prawidłowo dobrany, wraz z prawidłowym zakładaniem i wygarnianiem. Przeczytaj setki wypowiedzi kobiet na ten temat. Dobrany stanik chroni nas przed skakaniem biustu w pionie.

-spanie w staniku (żeby nocą ochronić biust przed rozjeżdżaniem się w poziomie). To nie musi być koniecznie stanik, niektórym wystarcza topik, byle utrzymywał biust na klatce piersiowej. Więcej wątków tematycznych tutaj: (1) i (2).

Obejrzyj też efekty pewnego ciekawego eksperymentu oraz przeczytaj 2 sensowne teksty o poprawie kształtu biustu:  (1) i (2).

Na marginesie sprawdź najpierw, co Ty wiesz o przeciętnym biuście. Zanim uwierzysz, że normalne piersi mają tylko manekiny, albo wyszopowane obrazki, najpierw sięgnij do:

-galerii normalnych piersi

-albo po prostu starych numerów Playboya

To niesamowite, jak bardzo różne były dawne dziewczyny miesiąca. Mężczyźni cieszyli się podglądając prawdziwe kobiety. Dziś nie wiadomo, ile w dziewczynie elementów graficznych, a ile własnych, za to są do siebie zadziwiająco podobne. A przecież kobiece piersi i ogólnie kobiece kształty pozostały… różne.  Dlatego nie ma sensu, żeby dziewczyny popadały w kompleksy, a faceci mylili kobiety z… grafiką.

Reasumując: nie musisz dopasowywać siebie do staników z kiepską rozmiarówką i konstrukcją. Masz prawo dopasować staniki do siebie. Bo to Ty jesteś punktem odniesienia. A firm, które już to zrozumiały jest już na tyle dużo, że wreszcie my – konsumentki mamy wybór.

Skomentuj:

Imię (*)
E-mail (ukryty)(*)
URI
Komentarz