O blogu

Posted by: Maith   
Listopad 13th,
2008

Na blog składa się kilka elementów:

BRA-FITTING – służy wytłumaczeniu tak prosto, jak tylko się da podstawowych kwestii związanych z dobieraniem biustonoszy. To mają być bardzo jasne notki, zrozumiałe nawet dla najbardziej zatwardziałych zwolenników myślenia, że „B to średni biust, a najbardziej typowe jest 75B”. Te notki , to będą „oczywiste oczywistości”, nie podlegające zmianie, bo i po co. Tutaj będę wrzucać również wszelkie praktyczne, przydatne informacje szeroko związane z doborem biustonoszy – te z których sama korzystam i które często przekazuję innym – wszystko co chciałabym zebrać w jednym miejscu.

FITTING - czyli dopasowywanie ubrań i nie tylko – jest miejscem do rozważań na temat typów figury (których jest znacznie więcej niż tylko cegła, gruszka i klepsydra) oraz na temat ubrań pasujących poszczególnym typom figury. Formuła tej części będzie bardziej otwarta. Jak po dyskusji dojdziemy do wniosków odmiennych od wyrażonych w pierwotnej notce, to notka zostanie zmieniona na (wówczas już) jedynie słuszną. To ma być odtrutka na materiały nieprzygotowanych dziennikarzy,  bezrefleksyjnie wygłaszających szkodliwe głupoty tonem nieznoszącym sprzeciwu.

FELIETONY – tu marudzę sobie, na czym ten świat stoi, na (mam nadzieję) ciekawych przykładach i generalnie zachęcam do myślenia.

INSPIRACJE – tu wrzucam różne pomysły, jak choćby na wykorzystanie w stylizacjach barw narodowych. To też jest miejsce na moje własne projekty.